3 tipy na užitočné vychytávky do domácnosti – toto jednoducho potrebujete!

Starostlivosť do domácnosti nie je taká jednoduchá, ako sa môže niekedy zdať. Neustále udržiavanie poriadku, varenie, pranie a stále si musíte nájsť čas pre rodinu. Aby vám šli domáce práce o čosi jednoduchšie, máme pre vás tipy na špeciálne vychytávky, ktoré si môžete do domácnosti zaobstarať.

3 tipy na užitočné vychytávky do domácnosti – toto jednoducho potrebujete! (Foto: unsplash.com)

Organizéry

Táto vychytávka vám pomôže s tým, aby ste mali prehľad vo svojom šatníku, v kuchyni aj kozmetike. Ak máte radi poriadok, tak by vám organizéry nemali chýbať v každej miestnosti. Nie len že budete vedieť, čo doma máte, ale udržíte si poriadok oveľa dlhšie, pretože každá vec má svoje miesto. Môžete si ich kúpiť vo viacerých veľkostiach, farbách a tvaroch. Široký výber za najlepšie ceny nájdete na stráne aliexpress.

Vákuové sáčky

Vychytávka na skladovanie oblečenia – vákuové sáčky! Do domácnosti by ste si ich mali zaobstarať hneď niekoľko. Dajú sa využiť na sezónne oblečenie, prípadne iné textílie do domácnosti. Funguje to tak, že ich naplníte až po vrch, uzavriete a pomocou vysávača odsajete všetok nadbytočný vzduch. Sáčok zmenší svoju veľkosť niekoľkonásobne. Využiť sa dajú aj pri cestovaní či sťahovaní.

Inteligentné žiarovky

Smart osvetlenie prostredníctvom žiaroviek, LED pásov alebo iných typov svietidiel je skvelou vychytávkou do domácnosti. Dokážete si nastaviť teplotu, intenzitu aj farbu svetla. Výhodou je aj funkcia stmievania. Smart osvetlenie funguje na základe prepojenia s vašim telefónom a dokonca niektoré typy upozornia na notifikácie. Rôzne typy smart osvetlenia nájdete v obchodoch s nábytkom aj so zľavou.