Zariaďovanie interiéru obývačky v základných krokoch

Chystáte sa prerábať obývačku a chcete ju mať peknú, zladenú s najmodernejšími prvkami? Tak to ste tu správne! Dnes vám poradíme ako krok po kroku zariadiť vašu novú obývaciu izbu, na čo by ste si mali dávať pozor a čo by ste mali urobiť ako prvé.

Zariaďovanie interiéru obývačky v základných krokoch
Zariaďovanie interiéru obývačky v základných krokoch (Foto: pixabay.com)

Vyberte si štýl

Ako prvé je potrebné, aby ste si vybrali štýl, v ktorom si vašu obývačku chcete zariadiť. Štýl, ktorý si vyberiete by sa mal zhodovať so štýlmi ostatných izieb vo vašom dome/byte. Či už si zvolíte industriálny, moderný jednoduchý, retro francúzsky štýl alebo škandinávsky štýl. Samozrejme, vyberajte aj možno podľa toho, čo už doma máte a môžete tak na prerábke niečo ušetriť.

Spravte si vizualizáciu

Pri interiérovom dizajne je potrebné hneď po výbere štýlu nakresliť miestnosť a predstavu rozloženia nábytku. Nemusí to byť len na papier, existuje už množstvo programov, vďaka ktorým si budete môcť prejsť vašu obývačku akoby už bola hotová. Tam si už môžete vymieňať nábytok či farby stien.

Hurá do nakupovania a zariaďovania

Keď už presne viete, v akom štýle bude vaša obývačka a ako bude aj pravdepodobne vyzerať, je čas na obhliadku ponuky obchodov, zháňanie, objednávanie a zariaďovanie. Či už budete chcieť búrať steny, dať nový obklad alebo vymieňať podlahu. Ak by ste cez internet najradšej nakúpili všetko, nezabúdajte na zľavové kupóny a zľavové kódy na https://www.kuponyzdarma.sk/, vďaka ktorým môžete ušetriť aj desiatky eur. Nechýbajú zľavy na ASKO-nábytok, TempoNábytok, či stovky ďalších obchodov. Kupóny sú ihneď platné a všetky zdarma k nákupom cez internet, takže nie je čo riešiť.